IDYJOTKA! - TAK MÓJ DZIADEK MAWIAŁ. NA MNIE TEŻ. Z SILNIE ZAAKCENTOWANYM "JO". MIAŁ SPORO RACJI

15 lut 2008

www.nasza-klasa.pl rzondzi!

Na "Naszej klasie", jak w każdym miejscu, gdzie jest za dużo ludzi, zaczęły się rodzić różne idiotyzmy. Ja rozumiem pociąg do łączenia się po latach ludzi z jednej podstawówki. Ale pociąg do zrzeszenia wszystkich mieszkańców Grójca? Chęć umieszczenia w jednej grupie wszystkich ludzi o nazwisku Pcimski albo utworzenia klasy "Wszystkie Idy"?! Mam w dupie przytłaczającą większość Id, co publicznie oświadczam.

No ale oczywiście dostałam od nich zaproszenie.

Odpisałam:
Proponuję jeszcze założenie podgrup "Wszystkie Idy z pieprzykiem na lewym półdupku", "Idy lubiące dłubać w nosie" i "Idy pracujące w przemyśle ciężkim" :P

Ida (Wszystkie Idy):
"Nie powinna Pani się czepiać, niektórzy ludzie (np. JA) chcą po prostu zobaczyć ile jest osób o takim imieniu, nazwisku itd. także naprawdę takie głupie uwagi mogłaby Pani sobie darować.
Pozdrawiam,
Ida"

Napisałam tej kobicie, że z pewnością "Nasza klasa" jest znakomitym i wiarygodnym źródłem jej badań socjologiczno-statystycznych. I że z pewnością trzeba zakładać osobną grupę, żeby dowiedzieć się, ile Id jest na portalu. Życzyłam powodzenia w dalszych badaniach i - aby nie przekłamywać doniosłych wyników - zgodziłam się na zaoczne doliczenie mnie, kategorycznie odmawiając udziału w idiotyzmie.

Nieoczekiwanie pani Ida ciągnie wymianę wiadomości:
"Proponuję zakończyć tę jakże 'inteligentną' rozmowę, bo jest to zupełnie bez sensu...
Pozdrawiam,
Ida"


No i co? Czy ja, po bezsilnych próbach uświadomienia założycielce, że taka grupa jest głupsza od kąpielówek z futrzanym kołnierzem, po zderzeniach w wykwitami emocji i mądrości pani Idy identyfikującej się z Wszystkimi Idami Świata, muszę jeszcze czuć się odpowiedzialna za niedostatki czyjejś inteligencji?